BookShare

kategorie

Have you got an English written book at home? Are you willing to lend it to your schoolmates? Join us to share it within our school. You don´t have to bring the book, just fill in the form (link below) to enlarge our BookShare register, which you can use to borrow books then.

Máte doma knihu v angličtině a byli byste ochotni ji půjčovat svým spolužákům? Zapojte se do půjčování knih v rámci naší školy. Nemusíte knihu přinést, zatím stačí vyplnit formulář (viz. odkaz níže). Rozšíříte tak náš společný registr knih k zapůjčení, který pak sami můžete využívat (info buchta [at] g [dot] slapanice [dot] cz (subject: Knihovna%20anglick%C3%A9%20literatury) ).

Formulář je přístupný pouze po přihlášení k účtu v doméně GSLAP.CZ (info na: ondrusek [at] gslap [dot] cz (subject: BookShare) ).

Pozn.:
Pro uživatele přihlášené k těmto www stránkám se odkaz na formulář zobrazí také v pravém sloupci hned pod
Posledními aktualitami (do budoucna jediný přístup k formuláři).