Informace

Školní jídelna ZŠ Šlapanice - pátek 15. 12. 2017

kategorie

Z důvodu ředitelského volna na ZŠ Šlapanice je školní jídelna v pátek 15. 12. 2017 mimo provoz.

Obědy jsou všem strávníkům automaticky odhlášeny. 

 

Seznam studentů třídy 2009-2017

Třídní učitel: Mgr. Jiří Gončár

 

Seznam studentů třídy 2008-2016

Třídní učitel: Mgr. Michaela Bičanová

 

Seznam studentů 07-15

kategorie

Třídní učitel: Mgr. Radmila Poláčková
Bajerová Lucie, Bálková Tereza, Belza Michal, Bendová Kateřina, Bilik Andrej, Blahušová Irena, Blažek Pavel, Bušová Gabriela, Graf Petr, Hložanka Filip, Jelínková Markéta, Kobalčiková Eva, Kotrla Martin, Koukolová Petra, Kubalcová Barbora, Kurešová Anna, Liška Petr, Matoušek Adam, Netík Mikuláš,  Poláček Lukáš, Pražák Martin, Rázek Michal, Rybová Petra, Staněk Miloslav, Svoboda Jakub, Šimečková Andrea, Zahradníček Martin, Zemanová Ellen

Seznam studentů 06-14

kategorie

Třídní učitel: Mgr. Gabriela Kokešová
Boháčková Barbora, Brzobohatá Anna, Červenková Kateřina, Čuhelová Klára, Dolák Martin, Eliášová Natálie, Habrovcová Iva, Hanzlová Jitka, Horáková Markéta, Jochmanová Barbora, Kammermayerová Zita, Kaplánková Barbora, Klašková Martina, Konečný Denis, Kousalíková Kristýna, Krejči Alžběta, Kubalcová Klára, Mazel Dominik, Poštulka David, Šedá Ladislava, Štěrba Martin, Szabová Jana, Tancoš Jakub, Zahradníčková Hana, Zemánková Šárka

Seznam studentů 05-13

kategorie

Třídní učitel: PaedDr. Vít Effenberk
Bajer David, Brtníková Kristýna, Buchtová Eva, Čakloš Tomáš, Čtvrtečková Anna, Drochytka Jan, Fajstlová Anna,  Filipec Jakub, Gillíková Kristýna, Hlávka Vojtěch, Janíček Jakub, Khůlová Jitka, Král Jakub, Křápková Lucie, Kurešová Bernadeta, Matějková Veronika, Novotná Tereza, Olžbutová Barbora, Ondráčková Denisa, Peňázová Radka, Pokorný Zdeněk, Ruberová Zuzana, Schánilec Vojtěch, Svoboda Ondřej, Svobodová Petra, Šedá Simona, Ševčík Zdeňek, Židů Jan

Seznam studentů třídy 2012-2020

Třídní učitel: Mgr. Milan Čada

 

Seznam studentů 04-12

kategorie

Třídní učitel: Mgr. Miroslav Dvořák
Bičan Marek, Bílek Jan, Bočková Jana, Bónová Kateřina, Bruzlová Petra, Bruzlová Martina, Halouzková Soňa, Hezinová Jana, Hladká Lenka, Konečná Barbora, Krček Jan, Lišková Adéla, Mazalová Ludmila, Mikušková Jana,  Novák Jan, Pavlíková Lada, Poštulka Martin, Skočovská Eva, Svoboda Martin, Svobodová Markéta, Štěpánková Michaela, Štruncová Markéta, Šturalová Zdeňka, Terberová Veronika, Umlášková Pavla, Zapletal Filip, Zukalová Veronika, Živna Jan

Seznam studentů třídy 2011-2019

Třídní učitel: Mgr. David Horák

 

Seznam studentů 03-11

kategorie

Třídní učitel: Mgr. Milan Čada
Balcařík Štěpán, Běhounová Barbora, Bělohoubek Petr, Bílková Lucie, Čermáková Hana, Černá Eva, Hladký Michal, Holík Petr, Hýbela Jakub, Charvátová Terka, Juráň Jakub, Klimeš Jiří, Košinová Veronika, Kratochvílová Pavla, Lengálová Klára, Lišková Veronika, Mášová Martina, Melkes Pavel, Pokorná Lucie, Rájová Jana, Rajský Pavel, Sedlář Tomáš, Seifertová Monika, Sikorová Martina, Soldánová Veronika, Šiková Lucie, Šindelářová Kristýna, Veselá Veronika, Vránová Petra

Syndikovat obsah